Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.


Dowiedz się więcej Rozumiem

IGLO Energy

Producent:

iglo_light_main2

Profil

7-komorowe profile ramy i 5-komorowe profile skrzydła wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego, w klasie A, o głębokości zabudowy 82 mm.

Szyba

Maksymalna grubość szklenia 48 mm. W standardzie pakiet szybowy 4/18/4/18/4 o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2K). Możliwość zastosowania pakietu czteroszybowego wypełnionego kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K). Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych, w ofercie szeroki asortyment wypełnień drzwiowych.

Okucia

Zasuwnica automatyczna trzypunktowa MACO, 3 zawiasy z aluminium, wyróżniające się wysoką wytrzymałością. Możliwość zastosowania klamek, gałkoklamek i pochwytów.

Zalety
  • Świetne parametry termoizolacyjne dzięki optymalnej budowie i innowacyjnemu systemowi uszczelniania EPDM.
  • Bogata gama folii Renolit i możliwość zastosowania dużej liczby wypełnień drzwiowych umożliwiają dowolną aranżację.
  • Długotrwałe użytkowanie i stabilność konstrukcji.
  • Wysoki stopień bezpieczeństwa zapewniony dzięki wysokiej jakości okuciom drzwiowym.
  • Elegancki design odpowiadający współczesnym trendom architektonicznym.
  • Możliwość wyboru spośród szerokiej gamy kształtów i wzorów , które nadają drzwiom wyjątkowego charakteru.
  • Zastosowanie niskiego progu, który zapewnia wygodne użytkowanie.
  • Możliwość wykonania w technologii tzw. cienkiego zgrzewu (V-Perfect), pozwalającej na idealne łączenie profili, gwarantujące zdecydowanie lepszą kontrolę docisku i zgrzewu, a tym samym bardzo dobre parametry w testach na wytrzymałość naroży.

Kolorystyka

Wybierz kolor dopasowany do Ciebie

Dane techniczne

Ramka

W standardzie ramka stalowa ocynkowana. Opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych. Również w standardzie próg aluminiowy z przegrodą termiczną ograniczającą straty ciepła.

Wzmocnienie

W standardzie wzmocnienie ramy i skrzydła - stalowe w kształcie „ceownika” . Możliwość zastosowania wzmocnienia pełnego w ościeżnicy. W przypadku wzmocnienia pełnego zaczepy anywyważeniowe przykręcone do stali.

Uszczelnienie

Drzwi wyposażone w system potrójnego uszczelnienia: zewnętrzne, wewnętrzne z EPDM i centralne ze spienionego EPDM. Uszczelki zewnętrzne i wewnętrzne dostępne są w kolorach: czarnym, szarym i grafitowym.

Izolacyjność akustyczna

Rw = 35-46 dB w zależności od zastosowanych wypełnień drzwiowych.

Izolacyjność termiczna

drzwi otwierane do wewnątrz: Ud = 0,9 W/(m2K)* ze wzmocnieniem stalowym, panelem 48mm drzwi otwierane na zewnątrz Ud = 1,0 W/(m2K)* ze wzmocnieniem stalowym, panelem 48mm * Dla drzwi o wielkości 1000x2000mm, CSI w Czechy