Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.


Dowiedz się więcej Rozumiem

NAOKIENNE

Producent:

 

W przypadku adaptera PVC zespolenie rolety z oknem następuje poprzez zakliknięcie skrzynki na przykręconym uprzednio do górnej powierzchni ramy profilu adaptacyjnym. W przypadku adapterów aluminiowych połączenie rolety z oknem odbywa się poprzez nasunięcie skrzynki na aluminiowy adapter, przykręcony uprzednio do ramy okna. Każda ze skrzynek zależnie od potrzeby lub preferencji, wyposażona może być w 2 typy rewizji: od dołu lub od czoła. Skrzynki rolety Revo o rozmiarze 205 mm x 240 mm oraz 260 mm x 240 mm w opcji montażu na adapterze uniwersalnym z PVC mogą być także wyposażone w zintegrowany w skrzynce nawój siatki moskitiery.

Kurtyna moskitiery posiada hamulec zapobiegający gwałtownemu zwinięciu się siatki do wnętrza rolety i jest blokowana w pozycji opuszczonej dzięki blokadzie listwy dolnej typu easyclick. W systemie Revo wdrożono unikatowe rozwiązanie dzielonych nawojów moskitiery, które pozwala na tworzenie dowolnej ilości niezależnych nawojów siatek w jednej skrzynce i przy zastosowaniu jednej kurtyny pancerza. System Vegas Revo pozwala na swobodną adaptację do indywidualnych potrzeb: umożliwia realizację rolet nadstawnych w pełni zabudowanych, częściowo zabudowanych od zewnątrz lub od wewnątrz oraz niezabudowanych.

Pozostałe cechy systemu Revo:

• Znakomite właściwości przenikalności termicznej, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości wkładek ze styropianu lub neoporu
• Dwustronna rewizja
• Możliwość stosowania zestawu rolet w jednej skrzynce o dowolnej konfiguracji napędów (silnik/taśma/korba) i podziałów (zależny/niezależny)
• Bogaty wachlarz kolorów oklein drewnopodobnych do wyboru
• Możliwość systemowego kotwienia profilu górnego skrzynki do nadproża na całej szerokości rolety, co zapewnia pewne zamocowanie zespołu roleta-okno w otworze architektonicznym.
• Znakomita nawojowość skrzynek -do 400 mm dla skrzynki 260mm, do 355 cm dla skrzynki 205mm oraz 200 cm dla skrzynki 165mm